Haft
komputerowy

Potrzebujesz wyceny

Image not available

Adres:

ul. Bohaterów
Wolności 21a
Piastów

Napisz:

arco@arcohaft.pl

Zadzwoń:

+48 22 723 33 97

Image not available
Image not available
Image not available

Produkty

Aplikacje termoprzylepne

Dysponujemy szeroką gamą wzorów dziecinnych oraz młodzieżowych, które znajdują się stale w sprzedaży w naszej hurtowni.

Emblematy - naszywki

Profesjonalnie wyhaftowane naszywki to specjalność ARCO. Produkujemy je, wykorzystując nowoczesne japońskie maszyny hafciarskie z dbałością o każdy detal.

Łaty Termoprzylepne

Przetarte łokcie jeansowej kurtki lub kolana w spodniach? Najszybszym i najprostszym sposobem na przywrócenie im estetycznego wyglądu są łaty termoprzylepne.

Profesjonalny haft komputerowy

Chcesz powierzyć usługi takie jak haft komputerowy, stworzenie naszywek czy łat samoprzylepnych w ręce ekspertów? Jeśli tak, witamy w ARCO! Haftowanie to nasza pasja!

Blisko 30 lat doświadczenia, nowoczesne technologie i elastyczne podejście do potrzeb Klienta – podejmij współpracę z nami i przekonaj się, że doskonała jakość może iść w parze z rozsądną ceną, a znakowanie odzieży może być estetyczne i trwałe.

Profesjonalny haft komputerowy: Warszawa i okolice

Hafciarnia ARCO zajmuje się usługami hafciarskimi od 1992 roku. Od początku stawialiśmy na innowacyjne podejście do Klienta i rozwój. Dzięki stałym inwestycjom w park maszynowy i kompetencje załogi – dziś nasza moc przerobowa to aż 3500 haftów średniej wielkości na dobę. Wykonujemy haft na zamówienie – krótki czas realizacji zlecenia nie wynika z niskich standardów czy pośpiechu, a z doświadczenia i wyposażenia. Wykonując usługi hafciarskie, korzystamy z nowoczesnych, japońskich automatów hafciarskich. To dzięki nim powstają perfekcyjne hafty – trwałe, estetyczne i zgodne z ustalonym wspólnie z Klientem projektem. Haft na zamówienie realizujemy, spełniając pomysł klienta, a jednocześnie doradzając mu przy wyborze – tak, aby wyszywane logo idealnie wpisywało się w jego wizję. Znakowanie odzieży przy pomocy usług hafciarskich pozwala stworzyć oryginalną, a zarazem elegancką odzież pracowniczą, jak również ciekawe gadżety reklamowe – koszulki logowane, bluzy, polary, kurtki, czapki z haftem i wiele innych.

Współpraca z ARCO to:

  • usługi precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb – wykonamy haft komputerowy na różnych typach materiałów, w dowolnym kształcie i rozmiarze, z troską o nawet najmniejszy detal i pełną powtarzalność, aby haft na zamówienie spełnił najwyższe standardy jakości,
  • kompleksowa obsługa – doradztwo techniczne i wykonawstwo na wysokim poziomie,
  • elastyczna polityka cenowa – zawsze przygotowujemy indywidualne oferty dla naszych Klientów – bez względu na to, czy interesuje Cię haft reklamowy, wyszywane logo czy inne usługi hafciarskie,
  • terminowa realizacja zlecenia – dotrzymujemy ustalonych z Klientem dat. Na nas możesz polegać.

Skorzystaj ze współpracy z nami zarówno, jeśli działasz na terenie miasta Warszawa, jak i okolic. Doświadczenie, precyzja i otwartość sprawiają, że zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie. Znakowanie odzieży wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości, zapewniając kompleksową obsługę całego procesu – od stworzenia matrycy haftu, aż po jego wykonanie.

Jakie usługi hafciarskie wykonujemy?

Hafciarnia ARCO realizuje wszelkiego typu usługi hafciarskie. Ich zakres obejmuje:

  • haft komputerowy – w tym haft reklamowy oraz ozdobny, wykonywany na zlecenie firm odzieżowych,
  • wycinanie laserem – w tej technologii wycinamy wszelkiego rodzaju emblematy, znaki na koszulki, czapki itp.

Haftowanie nie jest jedyną realizowaną przez nas usługą. Oferta obejmuje również produkcję elementów takich jak emblematy, naszywki.

Warto podkreślić, że ARCO nie tylko wykonuje hafty, ale również zajmuje się ich projektowaniem. Jeśli potrzebny Ci elegancki i designerski haft reklamowy na ubrania firmowe lub szukasz pomysłu na nietuzinkową ozdobę produkowanej odzieży – zgłoś się do nas. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży połączone z kreatywnością naszych projektantów pozwoli nam wspólnie stworzyć wyjątkowy wzór, który przyciągnie uwagę, dzięki czemu wyszywane logo będzie stanowiło piękną ozdobę.

Jeśli chcesz poznać dokładniej nasze usługi hafciarskie, skontaktuj się. Zapraszamy do współpracy!

Usługi

Haft komputerowy

Usługi haftu komputerowego wykonujemy na powierzonych wykrojach i wyrobach gotowych takich jak: koszulki, kurtki, polary, spodnie, czapki...

Studio projektowe

Do tworzenia wzorów hafciarskich używamy programu firmy WILCOM. Schemat opracowania i wykonania