Haft
komputerowy

Potrzebujesz wyceny

Image not available

Adres:

ul. Bohaterów
Wolności 21a
Piastów

Napisz:

arco@arcohaft.pl

Zadzwoń:

+48 22 723 33 97

Image not available
Image not available
Image not available

Produkty

Aplikacje termoprzylepne

Dysponujemy szeroką gamą wzorów dziecinnych oraz młodzieżowych, które znajdują się stale w sprzedaży w naszej hurtowni.

Emblematy - naszywki

Profesjonalnie wyhaftowane naszywki to specjalność ARCO. Produkujemy je, wykorzystując nowoczesne japońskie maszyny hafciarskie z dbałością o każdy detal.

Łaty Termoprzylepne

Przetarte łokcie jeansowej kurtki lub kolana w spodniach? Najszybszym i najprostszym sposobem na przywrócenie im estetycznego wyglądu są łaty termoprzylepne.

Profesjonalny haft kompyterowy

Chcesz powierzyć usługi takie jak haft komputerowy, stworzenie naszywek czy łat samoprzylepne w ręce profesjonalistów? Jeśli tak, witamy w ARCO!

25 lat doświadczenia, nowoczesne technologie i elastyczne podejście do potrzeb Klienta – podejmij współpracę z nami i przekonaj się, że doskonała jakość może iść w parze z rozsądną ceną.

Profesjonalny haft komputerowy: Warszawa i okolice

ARCO zajmuje się usługami hafciarskimi od 1992 roku. Od początku stawialiśmy na innowacyjne podejście do Klienta i rozwój. Dzięki stałym inwestycjom w park maszynowy i kompetencje załogi – dziś nasza moc przerobowa to aż 3500 haftów średniej wielkości na dobę. Krótki czas realizacji zlecenia jednak nie wynika z niskich standardów czy pośpiechu, a z doświadczenia i wyposażenia. Wykonując haft komputerowy, korzystamy z nowoczesnych, japońskich automatów hafciarskich. To one są najlepszą gwarancją bardzo wysokiej jakości realizowanych usług.

Współpraca z ARCO to:

·         usługi precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb – wykonamy haft na różnych typach materiałów, w dowolnym kształcie i rozmiarze, z troską o nawet najmniejszy detal i pełną powtarzalność,
·         kompleksowa obsługa – doradztwo techniczne i wykonawstwo na wysokim poziomie,
·         elastyczna polityka cenowa – zawsze przygotowujemy indywidualne oferty dla naszych Klientów,
·         terminowa realizacja zlecenia – dotrzymujemy ustalonych z Klientem dat. Na nas możesz polegać.

Skorzystaj ze współpracy z nami, zarówno, jeśli działasz na terenie miasta Warszawa, jak i okolic. Doświadczenie, precyzja i otwartość sprawiają, że zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie. Zapraszamy!

Usługi

Haft komputerowy

Usługi haftu komputerowego wykonujemy na powierzonych wykrojach i wyrobach gotowych takich jak: koszulki, kurtki, polary, spodnie, czapki...

Studio projektowe

Do tworzenia wzorów hafciarskich używamy programu firmy WILCOM. Schemat opracowania i wykonania