Polish (Poland)English (United Kingdom)

Emblematy - naszywki

 

Ważną częścią naszej oferty produktów i usług są haftowane emblematy. Opracowywane są zgodnie z logo firm, a nici do haftu dobierane są wg kolorystyki PANTONE obowiązującej dla znaku firmowego.

Symbole narodowe takie jak Orzeł, Syrenka Warszawska, flagi państwowe różnych krajów, herby miast itp. haftujemy w różnych wielkościach, od małych - na koszulki, aż do rozmiaru 48 x 48 cm .

Emblematy dla firm ochrony osób i mienia haftowane są głównie w czterech wielkościach: na lewy przód garnituru, na czapkę, na kieszonkę i na plecy.

Wykonujemy również haftowane pagony i naramienniki z tkanin własnych lub powierzonych.


Harcerzy i zuchów zawsze traktujemy priorytetowo udzielając dużych upustów cenowych. Różnego rodzaju lilijki i krzyże harcerskie, sprawności harcerskie oraz zuchowe, emblematy dla hufców, naszywki związane z obozami letnimi i zimowymi stanowią nieodłączną część naszej pracy.


Hafty oraz naszywki takie jak CAVE, MUSTANG, PUMA, REEBOK, ERIMA wykonujemy dla przedsiębiorstw szyjących odzież na eksport i posiadających licencję na tego rodzaju produkcję.

I oczywiście emblematy sportowe: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, emblematy sędziowskie, a także naszywki związane ze sportami motorowymi. Są to emblematy firm i marek samochodowych sponsorujących ekipy rajdowe i wyścigowe.


Ceny emblematów uzależnione są od ich ilości, wielkości oraz zastosowanych materiałów i specjalnych nici.

 

Na życzenie klienta, emblematy mogą być wykonane na profesjonalnej maszynie do obszywania krawędzi, amerykańskiej firmy MERROW.

 

Zobacz przykładowe emblematy